O firmie

Odrobina historii

Pierwszy raz rakiety śnieżne założyłem na nogi w grudniu 1999 roku. W Beskidach było wtedy sporo śniegu i dzięki rakietom mogłem bez trudu przemierzać ulubione ścieżki. Wszystkie tak dobrze mi znane miejsca, które zazwyczaj odwiedzam latem. W zimowej scenerii były nie do poznania. Od tego momentu uczucie odkrywania towarzyszy mi zawsze kiedy ubieram rakiety. Nowa pasja szybko przelała się na cała rodzinę, przyjaciół i znajomych. Pierwsze kontakty z producentami miały charakter towarzysko informacyjny. Pierwsze dostawy obejmowały 10 par dwa razy do roku. Zainteresowanie jednak nie słabło. W 2002 roku zarezerwowałem domenę rakiety.pl z myślą że będzie to strona na której będzie można znaleźć informację o rakietach śnieżnych oraz zapoznać się z możliwie największym ich asortymentem. Pierwsze targi ISPO w Monachium  pozwoliły jednak spojrzeć na całe zagadnienie szerzej.

I tak już po 15 latach propagowanie rakiet śnieżnych w Polsce, oferujemy każdemu kto wchodzi na naszą stronę wszystko co naszym zdaniem jest niezbędne aby zimą odkrywać to co nam tak dobrze znane. 

Z pasą pomagamy wszystkim w ich krótszych i dłuższych wyprawach.

Kajetan Domagała

Na Szczycie

 

Pamiętaj, że zawsze możesz wypożyczyć rakiety śnieżne. 
Znajdź najbliższą wypożyczalnie.
Rakiety wypożycz
 
Masz pytana ?
Większość odpowiedzi znajdziesz na naszym blogu. 
BLOG / Artykuły

 

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

O sklepie

rakiety.pl to strona zachęcająca do aktywnego trybu życia. Gdy tylko spadnie śnieg z pomocą rakiet śnieżnych możesz dalej być aktywny w górach i nie tylko.