Zwroty i reklamacje

Każdemu z naszych klientów przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Poniżej przytaczamy fragment naszego regulaminu.

IV Odstąpienie od umowy

1.       z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może odstąpić od umowy zawartej z Sklepem bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.  

2.       Zwrot towaru powinien następie niezwłocznie, nie później niż  w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy, do magazynu właściciela Sklepu znajdującego się w Katowicach /40-005/ przy Alei Wojciecha Korfantego 35.

3.       W razie odstąpienia od umowy i zwrotu towaru, Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania przez Klienta zwróconego towaru nie podlega zwrotowi.

Na Szczycie

 

Pamiętaj, że zawsze możesz wypożyczyć rakiety śnieżne. 
Znajdź najbliższą wypożyczalnie.
Rakiety wypożycz
 
Masz pytana ?
Większość odpowiedzi znajdziesz na naszym blogu. 
BLOG / Artykuły

 

Masz pytania ? Zadzwoń pod numer 32 706 17 00. Z przyjemnością pomożemy.
NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

O sklepie

rakiety.pl to strona zachęcająca do aktywnego trybu życia. Gdy tylko spadnie śnieg z pomocą rakiet śnieżnych możesz dalej być aktywny w górach i nie tylko.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.